נגישות

הצטרפו אליינו בפיסבוק:

דף הבית מי אנחנו

מי אנחנו

עמותת צור – מי אנחנו?

דן פרת
ראש חטיבת החינוך וההכשרה המקצועית בקרן סטף ליצירה לחינוך וליזמות בתעשייה.
דן הוא איש חינוך אשר עסק בהוראה, כתיבת  תכניות לימודים והשתלמויות מורים במגוון תחומים חינוכיים ובתוכם חינוך טכנולוגי. דן עבר הסמכה לרבנות ושימש רב במרכז חינוך ליאו בק, ובקהילת אוהל אברהם שבחיפה. במסגרת פעילות העמותה הקים וניהל את המכינה הקדם צבאית התעשייתית צור שלם בלבון. לדן תואר שני בתחום מדעי הרוח והוא בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית של מכון מנדל.

עופר פורת
ראש חטיבת היזמות והתעשייה בקרן סטף ליצירה לחינוך וליזמות בתעשייה.אחראי על ניהול, ליווי, ובקרה של הגנים התעשייתיים ומשמש כמנהל הכספים של סטף ורטהימר.
עופר הוא כלכלן אשר צבר במהלך השנים ניסיון בניהול וקידום פרויקטים בתעשייה ולקח חלק בפיתוח והקמה של מספר יזמיות בתעשייה. בעבר עבד במחלקה הכלכלית של ישקר ושימש כסמנכ"ל כספים של החברה היפאנית Tangalog. לעופר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

ענת דגן
מנכ"לית העמותה לפיתוח היזמות והייצוא.
לענת היכרות ארוכת שנים עם החינוך הטכנולוגי וניסיון רב בהובלת פרויקטים בתחום. ענת ניהלה לאורך השנים, לצדו של סטף ורטהימר, מגוון פעילויות ויזמויות בתחום החינוך והכשרה לתעשייה. בשנים האחרונות עסקה בהובלת יזמויות חינוכיות ובתוכן הקמתה של רשת התיכונים צור לבון ופרויקטים בנושא חינוך ליזמות. לענת תואר ראשון בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

דוד רוזנפלד
מנהל מרכז ההדרכה של ישקר ושותף בהקמה וניהול של העמותה.
דוד צמח וגדל בעולם הטכנולוגי, הוא בוגר של בית הספר בסמ"ת במגמת אלקטרוניקה ושירת כטכנאי ומדריך אלקטרוניקה בחיל האוויר. לדוד תואר שלישי בהנדסה מהפקולטה להנדסה חקלאית בטכניון. לצד תפקידו הניהולי, דוד שותף ומלווה פעיל של הפרויקטים והפעילויות שמפעילה העמותה. בנוסף, משמש כמרצה מן החוץ במחלקה להנדסת מכונות במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה.

ליאת קולר
אחראית מטעם העמותה על ההיבטים הניהוליים והאדמיניסטרטיביים של הפרויקטים והמערכות המופעלות על ידי העמותה.
תחום התמחותה של ליאת הוא הסדרה ובנייה של תהליכי עבודה במערכות חינוך והכשרה.  בעבר, עבדה כמנהלנית במערכת החינוך של המועצה האזורית משגב. הניסיון הרב שצברה והכרותה עם מערכת החינוך הקנה לה הכרות והבנה מעמיקה של שדה החינוך ומאפייני העבודה עם הגופים המשיקים לה. לליאת תואר ראשון במנהיגות חינוכית מאוניברסיטת חיפה.

קרן שגיא
אחראית על תחום מדיניות, פיתוח הידע וקידום פרויקטים בעמותה.
קרן מגיעה מעולם המדיניות והמחקר. בעבר עסקה בפיתוח תכניות הכשרה לסגלים בכירים בשרות המדינה והייתה בין מקימי ובעלי חברת אגורא מדיניות. בימים אלה קרן כותבת את עבודת הדוקטורט שלה באוניברסיטה העברית בנושא מדיניות ההכשרה המקצועית בישראל בהיבטים השוואתיים והיסטוריים.

יעקב גורן
אחראי על פיתוח ויצירת הקשרים עם התעשייה במסגרת פעילות העמותה.
מסלול חייו של יעקב שזור בהתיישבות ובהתפתחותה של התעשייה בגליל. את דרכו בתעשייה החל בשנות ה-70' עם כניסתו כעובד מקצועי במפעל לורדן שבכפר סואלד, בו גדל יעקב מנעוריו. בעבר כיהן יעקב כמנכ"ל לורדן בימים אלה משמש כיו"ר המפעל, כדירקטור וכמלווה אישי למספר מנהלי מפעלים באזור.

רו"ח שאדי שוקייר
מנהל כספים של גני התעשייה ושל המוזיאון הפתוח ומשמש כיעוץ עסקי בעמותה.
בוגר החוג לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת חיפה. בעל תואר שני בחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן וכלכלה מאוניברסיטת חיפה. התמחה בחשבונאות בקסלמן וקסלמן (כיום PwC ישראל), אחד ממשרדי ראיית החשבון הגדולים בישראל. לאחר ההסמכה המשיך את דרכו בPwC וקודם לתפקיד מנהל צוות ביקורת. במהלך השנים עסק בייעוץ וצבר ניסיון בליווי מיזמים בתעשייה.

עודד רייכספלד
אחראי הפדגוגי על תכניות בתחום החינוך הטכנולוגי בעמותה.
לעודד ניסיון בכתיבה ופיתוח תכניות לימוד, הוראה ופיתוח השתלמויות מורים בתחום החינוך הטכנולוגי. בוגר בית הספר לקציני ים, הנדסאי מכונות, בוגר תואר ראשון במתמטיקה ותואר שני בטכנולוגיות למידה בחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה. בעברו היה שותף בהקמת מגמות המכטרוניקה, ניהל וריכז את מגמת המכונות להנדסאים באורט בראודה.

מיכל רכלר
מידענית ואחראית על ניהול המידע בדף הפייסבוק ובאתר האינטרנט של העמותה.
למיכל ניסיון במידענות, מחקר וניהול תוכן מהטכניון וניסיון בפיתוח תוכנה מ"רפאל" ובניהול הבטחת איכות תוכנה מ"אלביט". בוגרת מגמה ריאלית (בנהריה), מוסמכת למדעים במתמטיקה שימושית (טכניון) ובעלת תעודות גמר של קורסי הנדסת תוכנה ומידענות.